351137383913404142223310196343216
Mineralinė kosmetikaKosmetikaAksesuaraiKvepalai
Informacija apie gamintojus
Alva
Annemaria Borlind
Coslys
Dr. Organic
Faith in Nature
Jason
John Masters Organic
Lavera
Lily Lolo
Logona
Neobio
Sante
Informacija
Privatumas
Svetainės medis
Kainoraštis
Prekių kokybė ir grąžinimas
PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo".

Kosmetika ir parfumerija, higienos prekės.

Nusipirkę netinkamos kokybės kosmetikos, parfumerijos ar higienos prekę, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 7 (septynias) darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.
Kokybiškos kosmetikos, parfumerijos ir higienos prekės negali būti grąžinamos.

Apatinis trikotažas.

Apatinės kelnaitės, liemenėlės, korsetai, kojinės, peniuarai, pižamos ir kitos panašios prekės negrąžinamos ( pagal LR Ūkio ministro įsakymo Nr. 217 " Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" 18 punktą).

Jei gavote prekę ir Jums netiko dydis ar modelis, atsižvelgdami į klientų norus ir pageidavimus, per 14 dienų nuo prekės išsiuntimo mes galime pakeisti prekę į Jums tinkamą dydį ar modelį. Keičiame prekes arba grąžiname pinigus už prekes, jei pas mus pirktos prekės nėra dėvėtos, o etiketės, esančios ant drabužių, nenuimtos. Dėl kiekvieno grąžinimo ar keitimo būtina iškart informuoti mus ir mes konkrečiu atveju aptarsime visus galimus variantus. Mums labai svarbu, kad prekę ir jos pakuotę išsaugotumėte nepriekaištingos būklės.

Prekių grąžinimo taisyklės.

Grąžinamas daiktas privalo būti sukomplektuotas. Už jo sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas.
Daiktas turi būti grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė privalo būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta, prekė gerai įpakuota.
Grąžinimo metu privaloma pridėti prekės pirkimo-pardavimo kvitą ir nurodyti atsiskaitomąją sąskaitą į kurią bus atliktas grąžinimas.

Grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas, išskyrus atvejus, kai prekė grąžinama dėl prastos kokybės.
Kai grąžinama nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pasiimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju, kai analogiškos prekės nėra – Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus už sumokėtą prekę.


Taigi, visada jei turite dvejonių dėl tinkamo dydžio ar modelio, abejojate prekių kokybe visų pirma kreipkitės konsultacijos el. paštu info@persikas.lt arba telefonu 8 68888222. Mes mielai patarsime, be to, tai padės Jums išvengti ilgos ir nemalonios grąžinimo/keitimo procedūros.
Malonaus apsipirkimo :)
Tęsti
Krepšelis (0)
Prekių krepšelyje nėra.
MĆ»sĆø kontaktai Susisiekime
ProduktĆø kokybĆ« 100% orginali produkcija
PrekiĆø graĆ¾inimas 100% grąžinami pinigai
Apmokƫjimo bƻdai
Apmokėjimo būdai: · Bankinis pavedimas
· Mokėjimai.lt
Pristatymo bƻdai
Pristatymas: · Pristatymo kaina 5LT
· Pristatymas 2-5 d.d.
· Pirmenybinė registruota siunta