351137383913404142223310196343216
Mineralinė kosmetikaKosmetikaAksesuaraiKvepalai
Informacija apie gamintojus
Alva
Annemaria Borlind
Coslys
Dr. Organic
Faith in Nature
Jason
John Masters Organic
Lavera
Lily Lolo
Logona
Neobio
Sante
Informacija
Privatumas
Svetainės medis
Kainoraštis
Apie mus
Sveiki, mieli persikas.lt lankytojai,Esame komanda jaunų, ambicingų žmonių, kuriems nusibodo permokėti perkant bet kurią prekę. Ar kada nors pabandėte suskaičiuoti, kiek realiai kainuoja Jūsų perkamas daiktas ir kiek sumokate už jo reklamą, juo prekiaujančios įmonės vadovų, pardavėjų, valytojų ir kitų darbuotojų paslaugas?

Kurį laiką kosmetiką siuntėmės savo reikmėms. Visos mūsų siūlomos prekės yra žinomų firmų, išbandytos bei patikrintos. Be to, visos jos atkeliauja tiesiogiai iš užsienio partnerių ir skirtos Vakarų rinkai. Ar žinojote, kad daugelis gamintojų, gamindami prekes vadinamosioms trečiosioms šalims, naudoja visai kitas, supaprastintas receptūras? Galbūt ir Jūs prašote savo draugų parvežti iš užsienio kelionių kokybiškesnio šampūno, geresnio lūpdažio, dezodoranto ar kito gaminio?

Dabar šito daryti nebereikės. Išsirinkite prekę iš mūsų siūlomo asortimento, jei jos čia nerasite, mielai užsakysime ir atsiųsime asmeniškai Jums. Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą.

Stengiames pateikti Jums kokybiškiausias, geriausias ir mėgstamiausias prekes. Dirbame legaliai, turėdami visus reikiamus leidimus, todėl galite mumis pasitikėti. Jūsų duomenų apsaugą bei prekių kokybę saugo LR istatymai.
Tęsti
Krepšelis (0)
Prekių krepšelyje nėra.
MĆ»sĆø kontaktai Susisiekime
ProduktĆø kokybĆ« 100% orginali produkcija
PrekiĆø graĆ¾inimas 100% grąžinami pinigai
Apmokƫjimo bƻdai
Apmokėjimo būdai: · Bankinis pavedimas
· Mokėjimai.lt
Pristatymo bƻdai
Pristatymas: · Pristatymo kaina 5LT
· Pristatymas 2-5 d.d.
· Pirmenybinė registruota siunta